środa, 9 października 2013

FireGifts.pl

Witam, dziś otrzymałem przesyłkę z nagrodą od portalu Firegifts:) Chciałbym Was bardzo zaprosić do rejestracji ponieważ jest to rzetelny portal i dba o swoich użytkowników:) Wszystko oczywiście jest za darmo a do zdobycia są naprawdę cenne i fajne nagrody:)


Zapraszam    http://firegifts.pl/?polecam=725816


7 komentarzy:

 1. gratki :D. mam na tym konto, ale nie wiem jak działa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu zbierasz pkt przez wykonywanie zadań, zapraszanie znajomych i codzienne logowanie a gdy jest restock zgarniasz nagrody:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzucają 6 nagród na kilkaset tysięcy użytkowników, ogłoszą że rozdanie będzie, np między godziną 14;00 a 18:00 i siedzisz te 4 godziny przed komputerem odświeżasz stronę,że może teraz rozdanie jest. Szkoda czasu na ten serwis,więcej na prąd wydacie niż tam coś uda wam się zamówić, kilka sekund i nagród nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja po tygodniu zbierania pkt a zarazem bycia na tej stronie wygrałem nagrodę, najtańszą ale jest. A jeśli wykupicie sobie konto premium to będziecie wiedzieli o której jest rozdanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podczas rozdania liczy się szczescie,to prawda, dają 6-7 nagród na kilkaset tysiecy ludzi i tak kazdy strone odswieza ,strona sie zawiedza,w koncu juz dziala ok,myslisz ze cos zarazzamowisz a tu nagrody juz poszly wszystkie

  OdpowiedzUsuń